aktualizováno 22. 12. 2022

Psí Vánoce v útulku

Čtvrtý adventní víkend odstartovaly v pátek Psí Vánoce v útulku, které byly letos opravdu štědré. Lidé přinesli chlupáčům téměř 1 tunu krmiva a vybralo se 36 tisíc korun. Hudební doprovod zajistila kapela Lakomá Barka a o občerstvení se postaral Kaufland, který Psí Vánoce každoročně podporuje.

Všem, kteří přispěli, děkujeme.

Pokud jste Psí Vánoce nestihli, nevadí. Zvířata v útulku je možné podpořit kdykoliv během roku, protože nejen o Vánocích potřebují pomoc.

Přispívat můžete hmotnými dary ve formě krmiva a pamlsků, bezhotovostně na bankovní účet 19-221241/0100 s variabilním symbolem 9619 či hotově v kanceláři útulku nebo na podatelně městského úřadu.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: