aktualizováno 7. 10. 2021

V Českém Krumlově začíná filmové natáčení pro studio Walta Disneyho

Od čtvrtka 7. 10. 2021 probíhají na náměstí Svornosti, v Horní a v Kostelní ulici přípravy pro natáčení celovečerního historického filmu. Projekt nese název Chevalier, který v ČR produkuje společnost Stillking Features pro studio Walt Disney Pictures. Příběh se odehrává v polovině osmnáctého století.

Natáčení na veřejném prostranství s sebou nese jistá dopravní omezení. Samotné natáčení proběhne za úplné uzavírky Horní a Kostelní ulice 12. 10. od 5.00 do 21.00 hodin. Veškeré zázemí a zařízení by mělo být odstraněno a veřejná prostranství uvedena do původního stavu nejpozději do konce příštího týdne.

DIO WD

Pro potřeby filmařů budou také uzavřeny veřejné toalety na parkovišti v Jelení zahradě, a to v termínu od 9. 10. do 26. 10. 2021. Uzavření WC v Jelence bude kompenzováno znovuotevřením toalet na bus stopu B ve stejném termínu (9. 10. – 26. 10. 2021). Od 27. 10. 2021 bude provoz toalet v Jelence pro veřejnost obnoven, toalety na bus stopu B budou uzavřeny po dobu zimní sezóny.

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: