aktualizováno 23. 12. 2022

Město hledá dodavatele městského mobiliáře

Do 16. ledna 2023 je možné podávat nabídky do výběrového řízení na dodávku nového městského mobiliáře. Výběrové řízení je rozděleno na 3 části, a to dodávku drobného mobiliáře jako jsou lavičky, lehátka nebo kolostavy, dodávku informačních panelů a dodávku relaxačních palub. Účastníci mohou podávat své nabídky na všechny části nebo pouze na jednu část výběrového řízení.

Návrh nového městského mobiliáře je v souladu s principem nadčasovosti, zároveň ale respektuje kontext místa a genius loci, nestrhává na sebe zbytečně pozornost a přirozeně se tak stane nedílnou součástí města. Relaxační paluby jsou navrženy, aby byly snadno demontovatelné a nekomplikované pro údržbu, zároveň navazují na odkaz plováren z minulého století.

Celková předpokládaná hodnota veřejné zakázky je 2,215 milionu korun bez DPH. Předpokládaná doba na dodání mobiliáře činí 7 měsíců. Nabídky se podávají elektronicky. Veřejná zakázka je přístupná na https://zakazky.ckrumlov.cz/contract_display_667.html

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: