aktualizováno 25. 4. 2023

Máme druhý nejlepší web v kraji

Web města www.ckrumlov.cz se umístil na stříbrné příčce krajského kola soutěže Zlatý erb, která už 25 let hodnotí a vyhlašuje nejlepší webové stránky měst a obcí. Mezi 17 obcemi s rozšířenou působností obsadil první místo Tábor a třetí České Budějovice.

Krajská porota přihlížela především k povinně zveřejňovaným informacím, využití otevřených dat a na bezpečnost webu. Hodnotilo se také, jestli a jak weby slouží občanům, jaké mají elektronické služby a jak je využívají. Dalším hodnotícím kritériem bylo, jak snadno lze na webu nalézt informaci, zásadní je také responzivita webu nebo napojení na on-line služby s využitím e-identity občana. Ve všech těchto disciplínách uspěl náš web na jedničku.

Cílem našich stránek je nabídnout na jednom místě nejen služby z jednotlivých agend úřadu, ale celistvé informace ze života ve městě. Jednotnou webovou platformu využívají i další společnosti města, jako např. knihovna, divadlo nebo Českokrumlovský rozvojový fond.

Ocenění nás velmi těší, neusínáme ale na vavřínech a dál pro vás připravujeme vylepšování služeb v on-line světě.
A jak se líbí stránky vám? Co na nich nejčastěji hledáte a co tam postrádáte? Děkujeme za vyplnění formuláře níže. 

Ocenění převzali webmaster Lubor Mrázek a manažer digitálních technologií a inovací Zdeněk Moravec

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: