aktualizováno 27. 7. 2023

Třída Míru dostane nový asfaltový povrch 

Od pondělí 31. července do 25. srpna se bude rekonstruovat třída Míru v úseku mezi Serpentinou a železničním přejezdem. Na vozovce se odfrézuje starý povrch a položí se nový koberec z asfaltového betonu. Současně se upraví i výšková úprava stávajících uličních vpustí a poklopů šachet, vodovodních uzávěrů a hydrantů, staré betonové obruby nahradí nové kamenné krajníky. Po dokončení stavby se také obnoví vodorovné dopravní značení. 

Práce budou probíhat v několika etapách, aby nebylo nutné provoz v ulici uzavřít po celou dobu stavby.  

V některých fázích výstavby bude zrušena zastávka Růžek a cestující budou přesměrováni na zastávku Špičák nebo Železniční stanice. Informace o termínech bude v předstihu uveřejněna na webu města.  

Od 21. do 23. srpna bude uzavřen průjezd křižovatkou ulic Na Svahu a třída Míru. Objízdná trasa povede ulicí Vyšehradská.  

Žádáme řidiče, aby při parkování v ulicích brali v úvahu, že po objízdných trasách budou dočasně jezdit i autobusy MHD a je potřeba zajistit průjezdnost min. o šířce minimálně 3 m v rovných úsecích a v zatáčkách a křižovatkách samozřejmě více.  

Práce bude provádět SWIETELSKY stavební s.r.o. 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: