aktualizováno 27. 7. 2023

Třída Míru dostane nový asfaltový povrch 

Od pondělí 31. července do 25. srpna se bude rekonstruovat třída Míru v úseku mezi Serpentinou a železničním přejezdem. Na vozovce se odfrézuje starý povrch a položí se nový koberec z asfaltového betonu. Současně se upraví i výšková úprava stávajících uličních vpustí a poklopů šachet, vodovodních uzávěrů a hydrantů, staré betonové obruby nahradí nové kamenné krajníky. Po dokončení stavby se také obnoví vodorovné dopravní značení. 

Práce budou probíhat v několika etapách, aby nebylo nutné provoz v ulici uzavřít po celou dobu stavby.  

V některých fázích výstavby bude zrušena zastávka Růžek a cestující budou přesměrováni na zastávku Špičák nebo Železniční stanice. Informace o termínech bude v předstihu uveřejněna na webu města.  

Od 21. do 23. srpna bude uzavřen průjezd křižovatkou ulic Na Svahu a třída Míru. Objízdná trasa povede ulicí Vyšehradská.  

Žádáme řidiče, aby při parkování v ulicích brali v úvahu, že po objízdných trasách budou dočasně jezdit i autobusy MHD a je potřeba zajistit průjezdnost min. o šířce minimálně 3 m v rovných úsecích a v zatáčkách a křižovatkách samozřejmě více.  

Práce bude provádět SWIETELSKY stavební s.r.o. 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Cookie, ikona Nastavení soukromí

Aby web běžel hladce a naše služby byly co nejkvalitnější, používáme soubory cookies – malé datové soubory uložené ve vašem prohlížeči. Díky vašemu souhlasu můžeme web lépe přizpůsobit vašim potřebám a zlepšovat jeho obsah i funkce. Souhlas udělíte kliknutím na „Povolit vše“. Pokud si přejete nastavení upravit, zvolte možnost „Upravit souhlas“. Děkujeme.

Povolujete: