aktualizováno 15. 11. 2021

Jednota na Latránu ukončuje provoz

Ke konci listopadu bohužel ukončuje provoz prodejna potravin Coop Tuty na Latránu naproti zámecké Červené bráně. Družstvo Jednota Kaplice, které obchod provozuje, o uzavření uvažovalo už na začátku tohoto roku. Protože jde o jediný obchod se širokým sortimentem v centru, podniklo město kroky, aby mohla prodejna zůstat i nadále v provozu.

Městská společnost Českokrumlovský rozvojový fond (ČKRF), v jejíchž prostorech se prodejna nachází, výrazně snížila Jednotě nájemné. Ani taková podpora však nestačila na udržení prodejny, která dle jejího vedení ukončuje provoz z ekonomických a personálních důvodů. V současné době učinil management ČKRF nabídku všem významným společnostem v oboru a v blízké době očekává první jednání s maximální snahou udržet prodejnu potravin v těchto prostorech.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: