aktualizováno 20. 1. 2010

Valentýnská romantika pro Českokrumlovské

Romantika

20. ledna 2010

Překvapte svou drahou polovičku nezapomenutelným valentýnským víkendem!

Utečte z každodenního shonu a všednosti a najděte originální romantiku ve Vašem městě, v Českém Krumlově.
Malebné uličky a skrytá zákoutí středověkého města jsou jako stvořená pro romantické procházky. Zvláště v této době, kdy ve městě potkáte jen pár turistů, si můžete nerušeně užít společně strávené chvíle. Český Krumlov si zamiloval i Egon Schiele, jehož kresby můžete obdivovat v Egon Schiele Art Centru. Pokud dáváte přednost fotografickému umění, navštivte Dům fotografie nebo unikátní Museum Fotoateliér Seidel. Museum Fotoateliér Seidel připravil speciální nabídku dobového fotografování párů a romantických prohlídek muzea za zvýhodněné valentýnské ceny.

Zamilovaný nápoj mnoha mužů, ale i některých žen, pivo, ochutnáte při prohlídce českokrumlovského pivovaru Eggenberg.

Je známo, že láska prochází žaludkem, a proto byste neměli opomenout návštěvu některé z útulných českokrumlovských hospůdek či krčem. A i přesto, že Vás hřeje láska, jistě oceníte teplo hořícího krbu a pochutnáte si na speciálním valentýnském menu.
Po vynikajícím jídle vyrazte opět do ulic a společně s průvodcem odhalte šťastné i nešťastné osudy zamilovaných, které město skrývá. Krásu Českého Krumlova můžete obdivovat také z koňského hřbetu při projížďce krajinou.
Neměli byste opomenou ani návštěvu sauny či solné jeskyně, kde můžete společně příjemně relaxovat. Po dni plném zážitků Vás uvítá romanticky vyzdobený pokoj, ať už u Vás doma nebo v některém z místních penzionů! 

Pozvěte na Valentýna do Českého Krumlova i Vaše přátele z daleka!

Speciální valentýnskou nabídku naleznete na www.ckrumlov.cz/valentyn2010

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: