aktualizováno 18. 10. 2011

Kinji Nakagawa navštíví ve dne 19. 10. 2011 Český Krumlov

aktualizováno 18.10.2011 

 Kinji Nakagawa

Nakagawa-sensei je mistrem bojových umění, držitelem 8. danu a titulu "hanshi," neboli "učitel učitelů" v rámci školy battójutsu Toyama ryú a to navíc v císařské linii Kayanomiya. Mistr Nakagawa bude při své návštěvě přijat starostou Daliborem Cardou, a v rámci mezikulturního přátelského gesta také radnici věnuje kaligrafii Mistra Matsuno, proslulého kaligrafisty z provincie Kumamoto.

 Kaligrafie - mistr Matsuno

 Mistr Nakagawa se účastní třetího ročníku festivalu japonské kultury "Japonský den - Kaizen," který se uskuteční v Praze de dnech 15. - 17. 10. 2011.Tato akce si klade za cíl co nejkomplexnější propagaci Japonska a japonské kultury

Některé z tradičních disciplín budou navíc na takto vysoké úrovni viděny poprvé v České republice.

 Více informací na www.japonskyden.eu

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: