aktualizováno 25. 10. 2013

Město pro byznys 2013

Aktualizace 25.10.2013

Město pro byznys je srovnávací výzkum, do kterého se jednotlivá města nepřihlašují, ale jsou do vyhodnocení zařazena automaticky.

Cílem výzkumu je vytvořit diskusní platformu na téma možnosti malého a středního podnikání ze strany samospráv. Organizátoři a partneři výzkumu si jsou velmi dobře vědomi, že úkolem samosprávy je vytvářet co nejlepší životní podmínky pro všechny, proto chtějí zprostředkovat jednotlivým radnicím dobré zkušenosti a nápady z ostatních regionů.

Pro pracovníky městských úřadů, podnikatele ale i veřejnost je sestaven unikátní žebříček nejlepších měst s největším podnikatelským potenciálem v ČR. V rámci výzkumu jsou shrnuty všechny důležité informace a statistická data, která rozvinou důstojnou diskuzi o vývoji podnikatelského prostředí v ČR.

Města a obce jsou vyhodnocována na základě 50 kritérií rozdělených do 2 oblastí: Podnikatelské prostředí - 25 kritérií (50 % hodnocení) a přístup veřejné správy - 25 kritérií (50 % hodnocení).

V letošním roce je součástí projektu Město pro byznys také Cena týdeníku Ekonom za přínosnou spolupráci s radnicí. Ta vyzdvihuje firmy, jež pro své město dělají víc, než je náplň jejich práce. Firmy nominují samotní starostové. Nominaci na tuto cenu za Český Krumlov získalo v letošním roce Sdružení cestovního ruchu v Českém Krumlově, které aktivně spolupracuje na propagaci a reprezentaci města a spolupodílí se, či samo vytváří společenské a kulturní akce pro občany města i jeho návštěvníky. Za tuto nominaci dostalo také od vyhlašovatele projektu ocenění.

Ocenění získalo také Infocentrum města Český Krumlov, a to především za rozsah služeb (otevírací doba, internet pro veřejnost, informace o stravování a ubytování).

Město pro byznys 2013                        Uznání za rozsah služeb IC

 

 

 

 

 

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: