aktualizováno 16. 2. 2012

Masopust v Českém Krumlově 2012

aktualizováno 16.02.2012

Ve dnech 18. - 21. února ovládne Český Krumlov masopustní rej. Přijeďte do Českého Krumlova a užijte si veselí po celé čtyři dny.

V pátek 17. února od 20.00 hodin se v restauraci Eggenberg uskuteční masopustní maškarní ples. K poslechu i tanci zahraje taneční orchestr Apollo. V sobotu 18. února se v pivovarské zahradě koná masopustní veselice. Uvidíte tam např. i ukázku domácí zabijačky. Posedět si můžete ve vytápěném stanu a pro děti bude připraven dětský koutek. Atmosféru doplní kapela Good Company. Masopustní průvod vyrazí letos do ulic hned dvakrát. Soubor Doudleban vyjde v sobotu 18. února ve 14.00 hodin z Náměstí Svornosti a svou trasu zakončí v Pivovarské zahradě. V úterý 21. února od 16.00 hodin pak proběhne již tradiční průvod Základní umělecké školy v Českém Krumlově. Účastníci průvodu Vás na každém zastavení pobaví krátkým doprovodným programem.

Více informací o masopustních akcích V Českém Krumlově naleznete zde.

Masopust 2012

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: