aktualizováno 24. 4. 2014

Kam jít volit? Nová internetová aplikace.

Aktualizace 24.4.2014

V letošním roce nás čekají cesty k volebním urnám hned dvakrát. 23. a 24. května 2014 budou na území České republiky probíhat volby do Evropského parlamentu a v říjnu nás pak opět po čtyřech letech čekají komunální volby. Jejich termín není ještě znám, avšak již nyní, se díky nové webové aplikaci společnosti T- MAPY spol. s. r. o. můžete podívat, kam máte jít volit.

Pro snažší orientaci občanů při volbách, vznikla nová jednoduchá internetová aplikace vytvořená pomocí moderních webových technologií.

Jak to funguje?

Na webové adrese zadá volič popisem nebo kliknutím do mapy adresu trvalého bydliště. Na mapě se pak zobrazí zvolená adresa a k ní příslušná volební místnost včetně kontaktních informací.

V době konání komunálních voleb bude pak aplikace zobrazovat volební výsledky v jednotlivých městských částech.

Vyzkoušejte si tuto novou aplikaci a neváhejte už s tím, kam máte jít vyjádřit svůj názor volbou svého zástupce v Evropě či doma.

Odkaz pro otevření aplikace v samostatném okně zde.

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: