aktualizováno 5. 10. 2022

Jak hledat kontakty na úřadě?

Budovu Městského úřadu v Českém Krumlově navštěvují denně desítky klientů nejen z řad obyvatel města, ale i občané obcí, které spadají do správního území obce s rozšířenou působností (dále ORP) Český Krumlov, tj. 31 obcí – přes 41 000 obyvatel.

Budova slouží tedy i pro služby občanům v oblasti státní správy. Správu a služby pro území obce a ORP tak v budově úřadu na Kaplické a v budově radnice na náměstí Svornosti vykonává skoro 150 zaměstnanců. Ti pracují v 98 kancelářích. Najít v budově toho správného úředníka pro vyřízení vaší agendy tak není úplně jednoduché, obzvlášť když na úřad nechodíte často.

Abychom klientům úřadu hledání ulehčili, zdokonalili pracovníci týmu GIS na webu města stránku s kontakty https://www.ckrumlov.cz/cz/kontakty/ a propojili je s interaktivním plánkem úřadu https://www.ckrumlov.cz/cz/urad-planek/.

Z původních půdorysných plánů a z doplňkového zaměření vytvořili v geografickém informačním systému 3D pohled na prostory v budově úřadu a propojili datový model GIS s webovou databází a odladili způsob hledání a zobrazování dat. Webmaster města nakonec vykouzlil ze všech dat interaktivní webové stránky.

Podívejte se na video na www.youtube.com, jak hledat v kontaktech městského úřadu a pošlete nám dotazy, náměty a připomínky na e-mail web@ckrumlov.cz

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: