aktualizováno 7. 5. 2014

Férová snídaně v Českém Krumlově 2014
aktualizováno 7.5.2014

 

Místní fairtradová skupina ve spolupráci s městem pořádá dne 10. května v 10,00 hodin již čtvrtý ročník happeningu Férová snídaně ve vašem městě v rámci Světového dne pro fair trade, který proběhne v městském parku. V případě nepřízně počásí se snídaně přesune do kavárny Egon Sciele Art Centra.

Na akci se sejdou příznivci fair trade, aby společně posnídali na veřejném místě fairtradové a lokální potraviny a vyjádřili tak podporu produktům, při jejichž výrobě nebyla porušována lidská práva, poškozováno životní prostředí či zneužita dětská práce. Připojí se tak ke statisícům lidí po celém světě, kteří tento den slaví Světový den pro fair trade.

Příjemnou atmosféru doplní kapela Next Live Jam.

 

Férová snídaně 2014

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: