aktualizováno 30. 10. 2014

Další ročník akademie třetího věku ukončen

Aktualizace 30.10.2014

Ve středu 15. října 2014 byla ukončena,Akademie třetího věku" pod názvem ,,V zámku a podzámčí" a ,,Život seniorů v 21.století". V letošním roce jsme navázali na seznamování se s historií města z loňského roku a zároveň jsme otevřeli zcela nový ročník, který měl úspěch a snad i do budoucna bude mezi seniory dále oblíben.

V průběhu setkávání bylo možné  získávat informace na přednáškách, exkurzích a výletech. Navštívili jsme jak místa historická, tak i ta, která se přibližují životu současnosti.

Díky podpoře starosty města Dalibora Cardy a hejtmana Jihočeského kraje Jiřího Zimoly, kteří podpořili tuto aktivitu finanční záštitou, mohly po dobu 6 měsíců probíhat dvě vzdělávací aktivity Akademie 3.věku. Cílem celého projektu je aktivní vzdělávací činnost a podpora společenského života občanů v seniorském věku. Akademie se zúčastnilo celkem 54 seniorů. Závěrečné slavnostní předávání osvědčení o úspěšném absolvování akademie proběhlo ve Vlašském dvoře za účasti starosty města Dalibora Cardy.

Účastnice projektu paní Marie Profantová získává osvědčeí o úspěšném absolvování Akademie třetího věku od ředitelky Domů s pečovatelskou službou Ivany Ambrusové.

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: