aktualizováno 7. 9. 2011

starosta Dalibor Carda, paní Anna Čekanová, ředitelka DD Horní Planá paní Renata BřezinováNávštěva Domova důchodců Horní Planá a vernisáž fotografií Anny Čekanové

 

Dne 6.9.2011 navštívil starosta města Český Krumlov pan Dalibor Carda Domov důchodců Horní Planá. Zde se konala vernisáž fotografií paní Anny Čekanové.  Starosta si se zájmem prohlédl vystavené fotografie, zdůraznil, že paní  Anně  Čekanové závidí její smysl pro detail a oko fotografa, kterým se se zájmem dívá na svět.  I obyvatelé  zdejšího Domova důchodců  byli návštěvou potěšeni,  personál poté provedl pana starostu nově vybudovanou zahradou s vodním jezírkem i samotnou budovou Domova důchodců a seznámil ho s aktivitami, které pro seniory pořádají.

 

O autorce fotografií:

Paní  Anna Čekanová přechodnou dobu žila v Domově důchodců v Horní Plané. V současnosti je zpět v Krumlově a bydlí v Domě s pečovatelskou službou na Vyšehradě. Je aktivní seniorka. Přes svůj zdravotní handicap umí vytvářet krásné fotografie. Ve svých obrázcích dokáže zachytit záběry, kterých si většina lidí ani nevšimne a které potěší oko i srdce diváka.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: