aktualizováno 7. 12. 2011

místostarostka Jitka Zikmundová předává ocenění dárcům krveOcenění dárců krve v Českém Krumlově

aktualizováno 07.12.2011

Slavnostní večer spojený s oceňováním dárců krve se konal 4. listopadu 2011 v sále Zámecké jízdárny Státního hradu a zámku Český Krumlov. Večer, který pořádal Oblastní spolek Českého červeného kříže Český Krumlov se konal v přátelském duchu. Medaili prof. MUDr. Jana Janského převzali z rukou místostarostky města Český Krumlov dárci, kteří věnovali krev již po třicáté až osmdesáté. Za jubilejní šedesátý odběr bylo pogratulováno Janě Suché, za osmdesátý odběr pak Václavu Novákovi.

O zábavu se večer postaral jak moderátor večera Tomáš Herber, tak i mažoretky z Domu dětí a mládeže Český Krumlov. K tanci a poslechu zahrála skupina Situace

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: