aktualizováno 4. 12. 2013

Autobus Šťastná hvězda přijede i do Českého Krumlova

Aktualizace 3.12.2013

Každý člověk občas sleduje večerní potemnělou oblohu plnou hvězd, nechává se unést svými myšlenkami a představuje si splnění svých tajných přání. Říkáme, že hledá svou šťastnou hvězdu. A právě takovou Šťastnou hvězdou je charitativní autobus, který brázdí silnice Jihočeského kraje a zavítá na svých trasách do všech měst, kde společnost ČSAD AUTOBUSY České Budějovice působí jako dopravce na pravidelných autobusových linkách.

Posláním autobusu je umožnit nalezení šťastné hvězdy dětem, které neměly takové štěstí, aby mohly vyrůstat v rodině se svým tatínkem a maminkou, nebo jim osud staví do života překážky v podobě zdravotních komplikací, se kterými musí statečně bojovat.

Všichni "cestující" budou moci podle svého zájmu přispět na dárek těmto dětem díky zakoupení zlaté hvězdičky, kterou si podepíší a nalepí na autobus Šťrastná hvězda. Ten ji pak bude celý prosinec vozit na svém boku a bude všem svítít na cestu...

Pro každého dárce jsou připraveny hvězdičky ve velikostech 7, 10, 15 a 20 cm v hodnotách 20, 50, 200 a 500 Kč, kterými těmto dětem, přispějí ke splění jejich snu, jejich přání. Zvláštní hvězdou je pak zlatá kometa, připravená pro firmy a podnikatele, kteří bych chtěli přispět částkou 20 000 Kč.

Charitativní akce s názvem Šťastná hvězda je projektem společností ČSAD AUTOBUSY České Budějovice a. s. a JIKORD s. r. o. se záštitou radního Jihočeského kraje Mgr. Antonína Kráka.

Šťastná hvězda zastaví i v Českém Krumlově, a to na prostranství Na Vaře (prostor na rohu Kájovské a Hradební ulice, vpravo před mostem E. Beneše), a to v sobotu 7. prosince od 11 do 16 hodin.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: