aktualizováno 29. 6. 2010

Cenu města za rok 2009 získá Bohumil Novotný

aktualizováno 28. června 2010

Cena městaPrestižní ocenění za významné počiny pro město Český Krumlov v roce 2009 získá umělecký pedagog Bohumil Novotný. Zastupitelstvo města Český Krumlov na svém červnovém jednání udělilo toto ocenění za celoživotní činnost v oblasti kultury a pedagogické výchovy mládeže. Do seznamu nominovaných bylo pro letošní 17. ročník navrženo celkem 9 osob nebo seskupení.

Dovolujeme si Vás co nejsrdečněji pozvat na slavnostní předání Ceny města Český Krumlov za rok 2009, které proběhne ve čtvrtek 1. 7. 2010 od 17.30 hodin na nádvoří Hotelu Růže, Horní ulice, Český Krumlov. Večerem bude provázet Petr Kronika a v rámci programu vystoupí Krumlovský komorní orchestr.

Nominace Bohumila Novotného (*.pdf)

 

Související odkazy

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: