aktualizováno 29. 7. 2014

Důležité informace z Českého Krumlova komfortně v mobilním zařízení díky aplikaci inCity. 

Aktualizace 29.7.2014

Město Český Krumlov se připojilo do skupiny progresivních měst, která nabídnou turistům i občanům ten nejmodernější a zároveň nejpohodlnější způsob, jak si ve městě naplánovat návštěvu či získat důležité informace z městského úřadu díky mobilní aplikaci. Aplikace inCity je moderní průvodce městem, dostupný pro obě nejrozšířenější platformy: pro Android, na Google play a pro iOS (Apple) na App Store. Pro uživatele je ke stažení zcela zdarma!

Aplikace inCity je nejkomplexnějším nástrojem na trhu. Zároveň ale zůstává intuitivně ovladatelná, přehledně strukturovaná a s dostatkem informací a funkcí, které se průběžně aktualizují. Není nutné stahovat více aplikací např. pro hlášení závad, při ztrátě dokladů nebo kvůli ubytování. Ke všemu postačí jedna jediná aplikace, která obsáhne vše, co by občan i turista mohli potřebovat.

Turistu zaujme popis památky města, v jejíž blízkosti se pohybuje a jež se mu přednostně v aplikaci nabízí. Nechá si doporučit parkoviště, na které jej aplikace nanaviguje, v budoucnu mu také případně umožní zaplatit parkovné pomocí SMS. Jistě uvítá navedení na nejbližší toalety, do restaurace, nebo možnost vyhledat vyhovující ubytování. V přehledu akcí si pak vybere večerní událost, a ta se mu automaticky uloží do kalendáře. Občan jistě ocení přehledně strukturovaný městský úřad v pohodlí svého mobilu, možnost přímé provolby na konkrétního vedoucího úředníka, seznam kulturních akcí ve městě i jeho okolí, aktuální informace o dopravních omezeních a možnostech parkování.

Naším cílem bylo, aby aplikace odpovídala potřebám občanů města a zároveň i turistům, kteří Český Krumlov navštíví. Proto obsahuje zajímavé sekce jako úřední desku, kontakty na zaměstnance úřadu, hlášení závad a nabídku ubytování či seznam kulturních památek. Každý uživatel chytrého telefonu či tabletu může několika jednoduchými kroky závadu zdokumentovat a s přesnými souřadnicemi předat do interního systému města," vysvětluje tajemník Městského úřadu Český Krumlov Mgr. Radim Rouče.

Postup stažení mobilní aplikace není složitý. Aplikaci je možné stáhnout v elektronickém obchodě příslušného mobilního zařízení, a to bezplatně.

Další možností jak stáhnout aplikaci jsou QR kódy. Jde o kódové obrázky, fungující na podobném principu jako známé čárové kódy. Jen s tím rozdílem, že v těchto je zakódovaná textová informace, která uživatele nasměruje přímo na příslušnou internetovou adresu, kde lze stáhnout aplikaci pro mobilní zařízení. Pro stažení aplikace inCity je potřeba mít nainstalovanou čtečku QR kódů, kterou lze také zdarma stáhnout v příslušném elektronickém obchodě.

Poslední a nejpoužívanější možností pro stažení aplikace, je pak přímo na webových stránkách společnosti, která mobilní aplikace vyvíjí. Zde je schován pod logem příslušného tržiště mobilních aplikací, pro které je aplikace vyvinuta.

Moderní technologie se dají využít ke zjednodušení práce, stačí se jen naučit, jak je správně a efektivně využívat. Věříme, že inCity se stane pro uživatele aktivně užívanou a oblíbenou aplikací.

www.incity.cz

 

logo inCity

               QR kód Android                                                                                                                  QR kód - iOS

inCity - QR kod AndroidinCity - QR kod iOS

 

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: