aktualizováno 13. 7. 2011

Informace k uzavírce části Urbinské ulice

aktualizováno 13.07.2011

Informace o krátkodobé úplné uzavírce části Urbinské ulice

V důsledku stavebních úprav a napojování nově budované přeložky Urbinské ulice u stavby obchodního centra Domoradice (Kaufland) bude ode dne 15. 7. 2011 od 9.00 hodin do 19. 7. 2011 do 20.00 hodin obousměrně uzavřen průjezd částí Urbinské ulice, mezi okružní křižovatkou na sídlišti Mír a Ternem. Objízdná trasa povede Tovární a Budějovickou ulicí.

Autobusové zastávky budou po dobu této uzavírky přesunuty ze sídliště Mír a to ve směru do centra města na stávající zastávku Plevno na Budějovické ulici a ve směru do Tovární ulice na stávající zastávku „U supermarketu" (Terna) v Tovární ulici.

Informace o dočasném přemístění zastávek zajistí dopravce přímo na zastávkách (informační letáky). Provoz bude usměrněn přenosnými dopravními značkami.

Informace o částečné - jednosměrné uzavírce stejné části ulice

Po skončení výše uvedeného opatření, tedy od 20. 7. 2011, bude organizace dopravy probíhat tak, že provoz (vč. autobusů) mezi okružní křižovatkou na sídlišti Mír a Ternem bude jednosměrný směrem ze sídliště k Tovární ulici po právě vybudované provizorní přeložce. Chodci budou používat nově vybudovaný chodník u této přeložky.

Ve směru z Tovární ulice do sídliště Mír se bude jezdit Budějovickou ulicí přes Plevno a autobusová zastávka ve směru do centra města zůstane přemístěna na Plevně. Toto opatření potrvá do dokončení stavby obchodního centra, cca do konce října 2011.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: