aktualizováno 23. 6. 2011

Uzávěrka druhé výzvy kulturních grantů končí již 1. července 2011

aktualizováno 23.06.2011

Do 1. července 2011 do 12 hodin mohou organizátoři kulturních akcí podat žádost do druhé výzvy Programu podpory kultury 2011. Cílem této výzvy je podpořit kulturní akce, které se uskuteční ve druhé polovině roku 2011. Potřebné formuláře a další informace jsou k dispozici na webových stránkách města Český Krumlov www.ckrumlov.cz/granty. 

Program podpory kultury města Český Krumlov pro rok 2011

Cílem programu je podpořit kulturní aktivity, které spoluvytvářejí prostředí města jako místa příjemného pro život jeho obyvatel a podpořit kulturní nabídku, která zaujme a uspokojí jak obyvatele města, tak jeho návštěvníky. Základní filozofií je respektování rozmanitosti a rozdílnosti kulturních aktivit. 

Druhá výzva byla schválena Zastupitelstvem města Český Krumlov a vyhlášena 1. června 2011. Uzávěrka příjmu žádostí do druhé výzvy je 1. července 2011. Podpořeny budou projekty, které se konají v termínu od 1. července 2011 do 31. prosince 2011. "Ve druhé výzvě jsou vyhlášena opatření Reprezentace města a Živá  kultura pro širokou veřejnost. Celková finanční alokace na tato opatření je 180.000 Kč," doplnil Filip Putschögl z kanceláře starosty. 

Do první výzvy bylo podáno 54 žádostí s požadavkem na podporu přesahujícím 3 miliony Kč. Rada města a Zastupitelstvo města Český Krumlov se nakonec rozhodli podpořit 40 projektů a z rozpočtu města Český krumlov uvolnit na tyto projekty  1.827.000 Kč.

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: