aktualizováno 17. 2. 2010

"V Boudě proti nudě"

aktualizováno 17. února 2010

V termínech od 22. do 25. února 2010 (pondělí až čtvrtek) vždy od 9:00 do 13:00 hod proběhne v Nízkoprahovém volnočasovém klubu Bouda a přilehlém areálu již šestý ročník tradiční akce pro děti a mládež s názvem „V Boudě proti nudě".

Tato akce bude probíhat pravidelně o jarních, letních a podzimních prázdninách v průběhu roku 2010. V tomto únorovém termínu je pro příchozí přichystána široká škála umělecko-řemeslně-výtvarných aktivit, při nichž si mohou vyzkoušet své zručnosti a dovednosti.  Z přichystaných aktivit můžeme jmenovat například: výrobu ručního papíru, tvorbu dlaždicové mozaiky, drobné řezbářství, tvorbu šperků z korálků, kůží, pletení náramků, malování a barvení textilií, malbu na sklo, výrobu „slupovaček".

V rámci tohoto programu je ve středu 24. února naplánován výlet do NRP Vyšenské kopce (sraz 9:00 hod před NZDM Bouda).

Odborné vedení budou již tradičně zajišťovat pracovníci a spolupracovníci Centra pro pomoc dětem a mládeži, o.p.s. Český Krumlov.

Srdečně jsou zváni nejen návštěvníci z řad dětí a mládeže, ale i jejich rodiče a prarodiče. Vstupné je po celou dobu konání akce zdarma.

Plakát - "V Boudě proti nudě"

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: