aktualizováno 30. 9. 2011

Starosta města Český Krumlov se účastnil významné studijní cesty

aktualizováno 27.10.2011 

 

 Studijní cesta Norsko - starosta Dalibor Carda

Studijní cesta se uskutečnila v termínu 21.6. - 26.6.2011. Partnerem projektu byl Norges Miljøvernforbund. Jednadvacetičlenná česká delegace, složená ze starostů, místostarostů a vedoucích odborů životního prostředí apod., navštívila v průběhu šesti dní obce v kraji Hordaland - Bergen, Eidfjord, Odda a Kvinnherad.

Studijní cesta Norsko - starosta Dalibor Carda2Studijní cesta byla součástí projektu Dobrá praxe - environmentální vzdělávání ve veřejné správě - Partnerství Norska a České republiky, který byl podpořen v rámci FM EHP/Norska.

Projekt Partnerství Norska a České republiky - předávání zkušeností v oblasti péče o životní prostředí mezi municipalitami také na začátku září zahájil putovní výstavu, kde jsou výstupy projektu prezentovány. Více informací naleznete na www.mcn.cz

Kompletní zpráva ze studijní cesty v Norsku k nahlédnutí zde

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: