aktualizováno 27. 11. 2014

 

Simulované zasedání Zastupitelstva se studenty a studentkami Gymnázia Český Krumlov

aktualizováno 20. 11. 2014

VÍTE, CO TRÁPÍ STUDENTY V ČESKÉM KRUMLOVĚ?

PŘIJĎTE SI POSLECHNOUT JEJICH NÁZORY NA AKTUÁLNÍ PROBLÉMY MĚSTA A ZAPOJIT SE DO DISKUZE!

Vážené dámy, vážení pánové, milé studentky, milí studenti,


srdečně Vás zveme na simulované zasedání Zastupitelstva města Český Krumlov, kde na místa zastupitelů a zastupitelek usednou studenti a studentky Gymnázia Český Krumlov. Projednají témata, která považují ve svém okolí za důležitá, a navrhnou, co by sami změnili.

Datum a čas: pátek 28. listopadu 2014, 9:00 hodin (do cca 11:30 hodin)

Místo: zasedací místnost Městského úřadu Český Krumlov, Kaplická 439, 3. patro


Zasedání zahájí a povede starosta města Český Krumlov Mgr. Dalibor Carda. Studenti se ho zeptají, zda a jak zastupitelstvo řeší vybrané problémy. Poté mladí „zastupitelé a zastupitelky" rozdělení do fiktivních politických stran představí své návrhy usnesení. Budou se je snažit obhájit v diskuzi a prosadit jejich přijetí při hlasování.

             Simulované zasedání Zastupitelstva

Simulované jednání je vyvrcholením třídenní simulační hry o komunální politice „Mladí lidé rozhodují", kterou ve městě pořádá zastoupení Friedrich-Ebert-Stiftung v České republice ve spolupráci s městem Český Krumlov a Gymnáziem Český Krumlov. V průběhu hry se studenti pod vedením zkušených lektorů seznamují s praktickým fungováním komunální politiky a přemýšlí o problémech ve svém bezprostředním okolí.

Těšíme se na Vaši návštěvu!


Mgr. Dalibor Carda, starosta města

PaedDr. Hana Bůžková, ředitelka Gymnázia Český Krumlov

Mgr. Martin Voráč, koordinátor projektu Český Krumlov  z pověření Friedrich-Ebert-Stiftung, e. V. - zastoupení v České republice

    Loga Města a Gymnázia


 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: