aktualizováno 10. 11. 2014

Společnost Lidl věnovala Základní škole v Českém Krumlově 50 000 Kč

akualizováno 10.11.2014

Slavnostní otevření zmodernizované prodejny Lidl v Českém Krumlověproběhlo v pondělí 3. listopadu a těšilo se velkému zájmu místních obyvatel. Slavnostní den doprovázel program pro děti i kulinářská nabídka. Právě v tento den se uskutečnila finanční podpora pro ZŠ Český Krumlov Za Nádražím. Konečná částka i díky zákazníkům vynesla padesát tisíc korun. Na podporu školy putovala z každého nákupu nad 200 korun uskutečněného v pondělí 3. 11. částka 20 Kč. Celkem se díky nákupům zákazníků podařilo vybrat 19 520 Kč a společnost Lidl se rozhodla tuto částku navýšit na 50 tisíc Kč.

Symbolický šek byl slavnostně předán ve středu 5. listopadu do rukou ředitelky školy Dany Hoššové.„Děkujeme za sponzorský dar, jehož výše nás všechny velmi mile překvapila. Děti ze školní družiny se díky tomu již těší na nové hračky, společenské hry, stavebnice, výtvarné potřeby a sportovní vybavení," uvedla Dana Hoššová, ředitelka ZŠ Český Krumlov. „Naše společnost se dlouhodobě zaměřuje na pomoc dětem a velmi nás těší, že můžeme přispět dobré věci v lokalitě, kde působíme," dodala Jitka Vrbová, tisková mluvčí společnosti Lidl.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: