aktualizováno 3. 2. 2012

Oznámení o uložení zdravotnické dokumentace

aktualizováno 03.02.2012

Zdravotnická dokumentace zrušeného nestátního zdravotnického zařízení, jehož provozovatelem byla MUDr. Ladislava Doňarová, obor zubní lékař, ortodoncie, s místem provozování T. G. Masaryka 205, 381 01 Český Krumlov, je uložena na Odboru sociálních věcí a zdravotnictví Krajského úřadu Jihočeského kraje.

Zdravotnická dokumentace bude předána nově zvolenému lékaři v oboru zubní lékař, ortodoncie na základě jeho písemné žádosti.

Náležitosti žádosti o předání zdravotnické dokumentace:

- jméno, příjmení, RČ, adresa pacienta;

- jméno, příjmení lékaře (eventuelně obchodní jméno provozovatele zdravotnického zařízení), adresa místa provozování, telefonní kontakt, razítko zdravotnického zařízení a podpis.

Žádosti adresujte na:

Krajský úřad Jihočeského kraje                                                                                           OSVZ                                                                                                                                                                                                                        U Zimního stadionu 1952/2                                                                                                                                                                                     370 76 České Budějovice

V případě potřeby kontaktujte paní Marii Zikešovou - tel. 386 720 612, Mgr. Ditu Rezlerovou - tel. 386 720 606 nebo Mgr. Petru Papouškovou - tel. 386 720 607.

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: