aktualizováno 8. 1. 2015

PSÍ VÁNOCE 2014

aktualizováno 8.1.2015

Závěr roku 2014 byl pro nás jedním velkým údivem a překvapením, naštěstí příjemným. Abych náš údiv vysvětlila, již několikátý rok se obáváme, že se počet návštěvníků naší akce musí zákonitě snížit. V předchozích letech díky ekonomické krizi, v letošním roce jsme se shodli, že k poklesu dojde z prostého důvodu - všichni příznivci už na Psích Vánocích byli a nabídka adventních akcí je tak pestrá...

Ani nevíte, jak ráda konstatuji, že jsme se opět mýlili - naši podporovatelé a příznivci se opakovaně vracejí a světe div se - přibývají stále noví a noví!

Odhazuji tedy skepsi a dovoluji si Vás seznámit s dary, které jsme 19. 12. 2014 obdrželi:

• na podporu útulku jsme dostali téměř 20 tis. Kč !!! Zvláštní poděkování patří našich dlouholetým kamarádům ze Základní školy T. G. Masaryka v Českém Krumlově, kteří i letos kromě krmiva vybrali pro naše pejsky a kočičky 2 500 Kč. Veliký dík patří i společnosti KOCERO - komunitnímu centru Rovnost, která nás obdarovala 3 218 Kč (viz foto níže).
• našim chovancům návštěvníci pod vánoční strom nadělili téměř 1 200 kg granulovaného krmiva
• více než 100 kg činilo krmivo konzervované
• pejsci a kočičky dostali mnoho dalších pochutin a pamlsků, hraček a dalšího vybavení

Myslet na druhé není samozřejmost - o to více si vážíme toho, že tolik lidí si,  nejen během Vánoc, vzpomene na opuštěná zvířata. Moc si Vaší pomoci vážíme a vězte, že nám Vaše dary opravdu výrazně pomáhají!

O příjemnou atmosféru celého odpoledne se zasloužila českokrumlovská skupina Lakomá Barka, které chceme za její nezištnou podporu upřímně poděkovat. Těšíme se zase za rok holky! :-)

Slibujeme, že se v roce 2015 pokusíme o zpestření naší již tradiční akce - připravíme další soutěž pro děti (po tématicky zaměřené loňské výtvarné soutěži a letošním klání v obličejovém líčení uvítáme Vaše tipy a návrhy na další ročník) a již nyní pracujeme na překvapení pro dospělé návštěvníky. Prozradíme jen tolik, že půjde o gurmánský zážitek :))

A závěrem největší pozitivum - do nového domova odešli 4 pejsci a 1 kočička. Snažíme se poskytnout našim čtyřnožcům odpovídající péči a zázemí, ale rodinu nahradit nedokážeme - děkujeme všem, kteří si místo pořízení módního plemene zajdou k nám do útulku pro opuštěné, často vystrašené a zbídačené, ale většinou stále lidi milující zvířátko.

Nejen v roce 2015 přejeme jen to dobré!

V. Horáková
Stanice pro psy Český Krumlov

                                                       

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: