aktualizováno 2. 11. 2022

Oprava silnice a stavba chodníku omezí dopravu na Plešivci, na dva dny se změní i zastávky autobusů

Upozorňujeme řidiče, že od 7. do 11. listopadu budou na ulici 5. května probíhat práce, které souvisejí s opravou povrchu silnice a budováním přechodu pro chodce s dělícím ostrůvkem u nového Penny marketu.

V pondělí 7. 11. proběhne frézování povrchu vozovky. Provoz bude v místě řízen pracovníky stavby a průjezd po silnici bude v omezené míře zachován.

Ve dnech 8. a 9. 11. bude probíhat pokládka nového asfaltového krytu na části vozovky blíže k sídlišti, čímž dojde k uzavření křižovatky do sídliště Plešivec. Provoz bude řízen semafory, ale pro vjezd a výjezd ze sídliště Plešivec bude stanovena objízdná trasa ulicemi U Zelené ratolesti a Věncova. 

Ve dnech 10. a 11. 11. bude uzavřena polovina vozovky na straně u marketu. Provoz na silnici a v přilehlé křižovatce nebude uzavřen a bude řízen kyvadlově semaforovou soupravou.

Prosíme řidiče o trpělivost a zvýšenou opatrnost při průjezdu stavbou i po objízdné trase.

MHD a příměstská doprava

Po dva dny 8. a 9. 11. nebude z důvodu prostorového uspořádání ulic možné zajíždění linkového autobusu MHD na zastávky Plešivec a Sídliště Plešivec. Zastávka MHD linky 1 pro směr jízdy do města bude dočasně přemístěna na stávající zastávku Tavírna a pro směr jízdy na Plešivec bude výstupní zastávkou stávající zastávka Svatý Duch. 

Pro linky příměstské dopravy č. 330516 Český Krumlov – Větřní – Světlík – Frymburk a č. 330520 Český Krumlov – Větřní, bude obsluha zastávky Sídl. Plešivec ve směru do centra přesunuta na zastávku Tavírna a ve směru do Větřní na zastávku Plešivec.

Dopravní omezení na Plešivci, zdroj: oKSDopravní omezení na Plešivci, zdroj: oKS

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: