aktualizováno 19. 9. 2011

 

Oprava mostu u obce Zátoň - úplná uzavírka

aktualizováno 19.09.2011

Z důvodu opravy mostu   na silnici II/160 Český Krumlov Rožmberk  u obce  Zátoň / evidenční číslo  160-013 /   bude ve dnech 24.9.2011 - 28.9.2011 včetně,  úplná uzavírka  této silnice.  Provoz nebude  umožněn ani vozidlům  IZS a ani autobusové dopravě a  cestující na lince  Český Krumlov - Rožmberk - Vyšší Brod budou    v místě rekonstrukce přestupovat na  náhradní  autobus  za opravovaným mostem.
Úplná uzavírka  je nutná z důvodů odstranění stávající konstrukce    betonového mostu a  usazení   nové  mostní konstrukce.
Objízdné trasy  pro ostatní dopravu budou  vedeny z Českého Krumlova  přes Frymburk  do Vyššího Brodu a  i po trase  Vyšší Brod - Kaplické nádraží Český Krumlov a to vždy obousměrně.

Informace o dopravě jsou zveřejňovány na webových stránkách města Český Krumlov www.ckrumlov.cz/obcan na titulní stránce pod odkazem Upozornění nebo na webových stránkách www.ckrumlov.cz/doprava.

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: