aktualizováno 14. 10. 2020

Zaměstnanci městského úřadu pomáhají s trasováním

aktualizováno 14. 10. 2020 

Zaměstnanci Městského úřadu Český Krumlov budou pomáhat s trasováním kontaktů s osobami nakažených koronavirem. „Samozřejmě jsme vyhověli žádosti Krajské hygienické stanice, jež nutně potřebuje dobrovolníky, kteří by poskytli výpomoc v této nelehké situaci. Devět našich kolegů bude s trasováním vypomáhat v sídle českokrumlovské hygienické stanice," vysvětluje tajemník městského úřadu Radim Rouče.

Školení absolvovali úředníci ve středu 14. října 2020, na stanici i na úřadě se pak budou střídat. „Abychom o ně nepřišli zcela, plánujeme, že každý den odpracují na úřadě čtyři hodiny a stejnou dobu následně vypomůžou s trasováním. Vnímám to tak, že máme-li takovou možnost pomoci, tak je to téměř naše povinnost," uzavírá tajemník.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: