aktualizováno 14. 10. 2020

Mimo úřední hodiny budou na úřadě obslouženi pouze objednaní klienti

aktualizováno 14. 1. 2020

Městský úřad Český Krumlov opětovně upozorňuje na omezené úřední hodiny (pouze pondělí 8.00 - 13.00 a středa 12.00 - 17.00 hod.), mimo tento uvedený čas mohou být klienti odbaveni pouze po předchozím objednání (prostřednictvím online rezervací, příp. e-mailem, telefonicky).

V současné době se před budovou městského úřadu v Kaplické ulici hromadí klienti, kteří nejsou objednaní, ale domáhají se odbavení. Tito klienti se navíc v rozporu se všemi hygienickými pravidly shromažďují v prostoru vestibulu, do kterého se dostávají ve chvíli, kdy budovu někdo opouští a dveře se otevřou zevnitř (mimo omezené úřední hodiny je vchod uzamčen).

Bez objednání si mohou klienti přijít na úřad vyřídit své záležitosti pouze v pondělí a ve středu, v ostatní dny je potřeba si schůzku na úřadě objednat. Předem objednaného klienta si příslušný pracovník města vyzvedne u vstupu do úřadu a po vyřízení jeho záležitosti jej opět vyprovodí k východu z budovy.

Žádáme proto všechny návštěvníky, aby současná omezení respektovali. Úřad se snaží vycházet klientům maximálně vstříc, ale je potřeba, abychom se všichni chovali ohleduplně a tím zamezili nešťastným situacím, ke kterým aktuálně ve vstupním prostoru úřadu dochází. Děkujeme!

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: