aktualizováno 13. 10. 2020

V Českém Krumlově zůstávají mateřské školky otevřené

aktualizováno 13. 10. 2020

Nejnovější vládní protiepidemická opatření se týkají mimo jiné uzavření základních škol, ke kterému dojde od středy 14. října 2020. Mateřské školy zůstávají dosud v provozu, případné uzavření je v kompetenci jejich zřizovatelů. Český Krumlov zřizuje sedm mateřských škol, které chce udržet v provozu i nadále.

Od 14. října 2020 přecházejí základní školy v celé ČR na tři týdny na online, nebo distanční výuku. „Přerušení činnosti českokrumlovských základních škol probíhá v rámci možností bezproblémově," konstatuje starosta Dalibor Carda.

Kromě čtyř základních škol zřizuje město Český Krumlov sedm mateřských školek, které zůstanou v provozu. „S pracovníkem krizového řízení a vedoucí odboru školství jsme se shodli, že chceme mateřské školky udržet v provozu i nadále. Chápeme, že jejich uzavření by rodičům způsobilo jen další komplikace, proto pokud to situace dovolí, necháme je otevřené," ubezpečuje starosta.

Kontakt

Jméno
Odbor / odd.
Funkce
E-mail
Telefon
Mgr. Zdeňka Kráková
Odbor / oddělení: OSSPD
Funkce: vedoucí odboru
E-mail: zdenka.krakova@ckrumlov.cz
Telefon: 380 766 420

Po kliknutí na vybrané jméno se zobrazí kompletní informace o kontaktu.

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: