aktualizováno 5. 10. 2020

V pondělí 5. 10. zasedal krizový štáb

aktualizováno 6. 10. 2020

  • V návaznosti na vyhlášený nouzový stav, který v ČR platí od pondělí 5. října 2020 po dobu 30 dnů, se sešel Krizový štáb ORP Český Krumlov. 
  • Přijatá krizová opatření se týkají zejména zákazu hromadných akcí konaných v počtu vyšším než deset osob ve vnitřních prostorech staveb a v počtu vyšším než dvacet osob ve vnějších prostorech (s výjimkami) a koncertů, divadelních představení a jiných uměleckých představení a slavností, při kterých se převážně zpívá, včetně zkoušek. Další omezení a výjimky jsou podrobně stanoveny v Usnesení vlády ČR č. 958 ze dne 30. 9. 2020.
  • Jihočeský kraj je na „covidovém semaforu" zelený jako jediný z ČR, střední školy tak zůstávají nadále otevřeny.
  • Vláda pro školy uvolní ze státních rezerv až 2,9 milionu respirátorů FFP2. Část určenou pro ORP ČK pošle prostřednictvím Hasičského záchranného sboru a jejich další distribuci školám zorganizuje MěÚ Český Krumlov.
  • Situace v Nemocnici Český Krumlov je stabilní, odběrové místo funguje a připravuje se zvýšení počtu denních odběrů.
  • Při trasování osob s COVID-19 nově vypomáhá Policie ČR.
  • Městský úřad funguje bez omezení, zaměstnanci i klienti jsou povinni nosit ochranu dýchacích cest, v prostorách budov je kladen důraz na dezinfekci zábradlí, klik, tlačítek na výtahu apod.

 

Kontakt

Jméno
Odbor / odd.
Funkce
E-mail
Telefon
Slavomír  Čurda
Odbor / oddělení: OVV
Funkce: referent krizového řízení
E-mail: slavomir.curda@ckrumlov.cz
Telefon: 380 766 222

Po kliknutí na vybrané jméno se zobrazí kompletní informace o kontaktu.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: