aktualizováno 14. 8. 2020

V Mateřské školce Tavírna je potvrzen jeden případ nákazy koronavirem, děti i zaměstnanci jsou v karanténě

aktualizováno 14. 8. 2020

Pozitivní nález koronaviru u jednoho dítěte aktuálně eviduje Mateřská škola Tavírna v Českém Krumlově. Krajská hygienická stanice v Českém Krumlově nařídila proto dvoutýdenní karanténu od 14. do 26. srpna 2020 pro děti a zaměstnance školky.

V domácí karanténě zůstanou všechny děti a zaměstnanci, kteří byli přítomni v prostorách školky od 10. srpna 2020, tedy od data, kdy je mateřská škola otevřena v rámci prázdninového režimu. Do uvedeného data byla tato mateřská školka uzavřena.

Příští týden proběhne testování dětí a zaměstnanců, kteří se ve školce nacházeli od 10. srpna 2020, a dle výsledků a pokynů krajské hygienické stanice podnikne město Český Krumlov a Mateřská škola Tavírna další kroky a opatření k zajištění bezpečnosti dětí a zaměstnanců školky.

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: