aktualizováno 2. 7. 2020

Nezapomeňte si vyměnit propadlé osobní doklady

aktualizováno 2. 7. 2020

Po dobu trvání nouzového stavu bylo možné se prokazovat osobními doklady, jejichž platnost skončila po 1. březnu 2020. S koncem nouzového stavu ale již nejsou neplatné doklady uznávány k prokázání totožnosti. Ministerstvo vnitra proto apeluje na občany, aby si neplatné doklady co nejdříve vyměnili, v současné době eviduje cca 180 000 občanských průkazů, jež od uvedeného data pozbyly platnosti.

S obnovením cestování může také docházet ke zvýšenému zájmu o vydání cestovního pasu, a tím i k vyššímu riziku tvorby front na úřadech. Na českokrumlovském městském úřadu si mohou klienti komfortně rezervovat termín a čas na příslušném oddělení, čímž se vyhnou čekání ve frontách. On-line rezervace lze provést zde.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: