aktualizováno 15. 6. 2020

Veřejné představení analytické části studie území Nových Dobrkovic

aktualizováno 15. 6. 2020

Město Český Krumlov a architektonická kancelář re:architekti zvou širokou veřejnost na představení analytické části Územní studie veřejných prostranství městské části Nové Dobrkovice (CZ.06.3.72/0.0/0.0/15_012/0005551), které se uskuteční v úterý 30. června 2020 od 17.00 hodin v kině Luna, Špičák 134, Český Krumlov.

Jedná se o územní studii, která bude po dokončení jedním z důležitých podkladů pro posuzování investičních záměrů v této části města, pro rozhodování o změnách v území a pro řešení veřejných prostranství.

Logo EU + MMR

Obsah prezentace

1. Co je a k čemu slouží územní studie
2. Hlavní témata, která jsou pro návrh určující
3. Představení analytických výkresů a schémat
4. Diskuze s veřejností
5. Analytické podklady představí za společnost re:architekti studio s.r.o. Ing. arch. David Pavlišta

Veřejného projednání budou účastni mimo zpracovatelů územní studie i Josef Hermann - místostarosta města a určený zastupitel pro územní plánování, Ondřej Busta - architekt města, Jana Hermanová - vedoucí Odboru úřad územního plánování, Petr Pešek - vedoucí Odboru správy majetku a investic Městského úřadu Český Krumlov.

Kontakt

Jméno
Odbor / odd.
Funkce
E-mail
Telefon
Ing. Jana Hermanová
Odbor / oddělení: OUUP
Funkce: vedoucí odboru
E-mail: jana.hermanova@ckrumlov.cz
Telefon: 380 766 704

Po kliknutí na vybrané jméno se zobrazí kompletní informace o kontaktu.

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: