aktualizováno 28. 5. 2020

Dárcovská výzva na nové auto pro osobní asistenci

aktualizováno 28. 5. 2020

Osobní asistence ICOS Český Krumlov pomáhá již 12 let desítkám dětí se zdravotním postižením i seniorům. V poslední době razantně (i v souvislosti s koronavirovou krizí) roste počet zájemců. Aby bylo možné zajistit službu i pro ně, potřebuje Osobní asistence nový automobil.

Osobní asistence pomáhá v domácnostech, školách, školkách...všude, kde je potřeba. Našim klientům pomáháme ve všech činnostech, které nezvládnou bez pomoci druhých. Automobily Osobní asistence slouží k dojezdům za klienty i jejich převozu, například k lékaři či do rehabilitačního centra.

Asistence pomáhá klientům s dětskou mozkovou obrnou, Alzheimerovou, Parkinsonovou chorobou, autismem, nádorovými onemocněními či roztroušenou sklerózou, stará se o klienty s tělesným i mentálním postižením.

Díky služebním automobilům se asistence dostává i za klienty v odlehlých částech regionů, kde jiná doprava není možná. Vozy osobní asistence objedou za pár let zeměkouli, přestože se většinou pohybují jen v příhraničních regionech jižních Čech, Českokrumlovsku a Kaplicku.

V současné době má asistence čtyři automobily, nezbytně ale potřebuje další. Nové potřebné auto stojí 300 tisíc korun, na část přispějí nadace, cca sto tisíc korun ale ještě chybí.

Každý, i malý, dar ale pomůže. Pomůžete i vy? Za každý dar děkujeme!

Více informací na https://www.darujme.cz/vyzva/1201423.

Bankovní účet: 572732389/0800

Variabilní symbol: 4119

Kontakt

ICOS Český Krumlov, o. p. s.
5. května 251, 381 01 Český Krumlov
Eva Pardoe, tel.: 739 630 333, e-mail: pardoe@latran.cz

www.icos.krumlov.cz

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: