aktualizováno 12. 3. 2020

Sdělení klientům městského úřadu

aktualizováno 12. 3. 2020 

Vážení občané a klienti Městského úřadu v Českém Krumlově,

v návaznosti na opatření, která vydávají státní i samosprávné orgány v souvislosti se šířením nákazy koronaviru se na Vás obracím se žádostí. Důkladně prosím zvažte nutnost osobních návštěv v budovách Městského úřadu Český Krumlov v Kaplické ulici 439 a na radnici na náměstí Svornosti 1. Pokud je to možné, využijte pro vyřízení svých záležitostí online komunikaci s úřadem, tj. prostřednictvím e-mailu, datové schránky, telefonu nebo poštou.

Důvodem je především ochrana veřejného zdraví a eliminace rizik přenosu nákazy spočívající v omezení pobytu ve větších kolektivech lidí a v hygienických opatřeních. Přestože jsou v budovách úřadu zavedena přísnější hygienická opatření a častěji se dezinfikují exponovaná místa jako kliky, zábradlí apod., žádám Vás v této mimořádné situaci o součinnost.

Městský úřad Český Krumlov funguje v neomezeném provozu a klientům bude maximálně vycházet vstříc při vyřizování jejich agend.

Děkuji za pochopení a Vaši vstřícnost.

S úctou
Mgr. Radim Rouče
tajemník Městského úřadu Český Krumlov

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: