aktualizováno 4. 3. 2020

Nominujte kandidáty na Cenu města

aktualizováno 4. 3. 2020

Kdo se stane v červnu laureátem Ceny města Český Krumlov? Navrhněte svého favorita! Do 31. března 2020 můžete zasílat nominace na Cenu města za rok 2019.

Vaše návrhy můžete zaslat přímo z webového formuláře, nebo je doručit na adresu města Český Krumlov, oddělení kanceláře starosty, náměstí Svornosti 1, 381 01 Český Krumlov.

Nominace může být sepsána volnou formou, musí však obsahovat tyto povinné údaje: jméno a adresu nominovaného kandidáta, zdůvodnění předkládaného návrhu, jméno a adresu navrhovatele.

Uznání v podobě dlažební kostky se skleněnou kapkou odráží přínos k rozvoji či prezentaci města, k obohacení života jeho obyvatel především v kulturní umělecké, podnikatelské, sociální nebo sportovní činnosti.

O udělení Ceny města Český Krumlov bude rozhodovat zastupitelstvo města na dubnovém zasedání.

Více informací je k dispozici na www.ckrumlov.cz/cenamesta.

Kontakt


Zadané podmínce nevyhovuje žádný záznam.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: