aktualizováno 28. 2. 2020

Přehled parkování v zónách placeného stání

aktualizováno 28. 2. 2020

Protože systém oblastí a zón placeného stání v Českém Krumlově není jednoduché popsat slovy, pokusili jsme se vytvořit mapu, kterou naleznete v březnových Novinách města Český Krumlov na straně 4 a 5. Ta schematicky zobrazuje všechny oblasti a zóny placeného stání. Zároveň jsou do mapy doplněny stěžejní informace a odkazy na související webové stránky města.

Ten, kdo systém parkování už používá, najde v mapě kompletní přehled parkování v zónách. Kdo ještě o oblastech a zónách placeného stání neslyšel, může si přečíst podrobné informace na stránce Parkování v zónách placeného stání, kde jsou uvedeny i odpovědi na nejčastější dotazy.

Schéma oblastí a zón placeného stání je jako plakát A3 ve formátu JPG ke stažení zde.

Podobný pohled nabízí i Interaktivní mapa oblastí a zón placeného stání. V této mapě můžete přibližovat/oddalovat zvolené území, měnit podkladovou mapu třeba za letecké snímky a po kliknutí na oblast nebo zónu se zobrazí konkrétní informace k vybranému místu. Data v této aplikaci jsou aktualizována odborem dopravy a silničního hospodářství.

Kontakt

Jméno
Odbor / odd.
Funkce
E-mail
Telefon
Ing. Jan Sládek
Odbor / oddělení: ODSH
Funkce: vedoucí odboru
E-mail: jan.sladek@ckrumlov.cz
Telefon: 380 766 500

Po kliknutí na vybrané jméno se zobrazí kompletní informace o kontaktu.

Náměty a připomínky k interaktivní nebo tištěné mapě pište na gis@ckrumlov.cz.

 

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: