aktualizováno 25. 2. 2020

Město obdrželo výzvu k předložení informací

aktualizováno 25. 2. 2020

Město Český Krumlov a jeho dceřiná společnost Českokrumlovský rozvojový fond, spol. s r. o. (dále jen ČKRF) obdržely 12. února 2020 od Policie České republiky výzvu k součinnosti, jejímž předmětem je poskytnutí vybraných informací a listin týkajících se jejich vzájemných vztahů. Jedná se zejména o finanční transakce, které mezi městem a ČKRF za posledních deset let probíhaly, objem vloženého majetku do ČKRF atp.

Město i ČKRF výzvě policie v plném rozsahu vyhověly a informace poskytly. Momentálně není městu ani ČKRF známo, za jakým účelem policie informace požaduje, ani že by měly z její strany následovat jakékoliv další kroky.

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: