aktualizováno 8. 1. 2020

Nominujte Ženu Českokrumlovska 2020

aktualizováno 8. 1. 2020

Do konce února může veřejnost zasílat tipy na výjimečné ženy z českokrumlovského regionu. Hledají se ženy, které kromě rodiny a práce zvládají ještě něco navíc. Znáte je? Nominujte je!

Kdo má být Žena Českokrumlovska? Žena z Českého Krumlova a okolí, která kromě své rodiny a práce zvládá i něco navíc - ať už v kultuře, vědě, pedagogické či sociální činnosti, k veřejnosti či k jedinci. Kromě vítězek minulých ročníků se mohou nominace opakovat. Svůj tip mohou lidé zasílat od začátku ledna až do 29. února 2020 prostřednictvím elektronického formuláře

Loňská vítězka Jana Grammetbauerová titul získala díky své všestranné činnosti v Loučovicích a okolí. Na dětský den, kde byla hlavní organizátorkou a hnacím motorem, se sjížděly rodiny z okruhu 30 km. Loňský rok byl bohatý i na počet došlých nominací. V roce 2017 přišlo do výzvy 18 nominací, v roce 2018 již 28 nominací a v roce 2019 dokonce 42 nominací.

Nad výzvou převzal i letos záštitu starosta Českého Krumlova Dalibor Carda, který je také porotcem soutěže. V porotě se mění vždy jedno místo - čestně do něj zasedá vždy vítězka předchozího ročníku, letos tedy zasedne Jana Grammetbauerová.

Dále v porotě zasedá Jitka Zikmundová, patronka projektu MODA Fashion Day[s], která stála u zrodu projektu Žena Českokrumlovska, Alena Švepešová, ředitelka ZUŠ Český Krumlov, Jan Palkovič, pedagog a zpěvák českokrumlovské kapely, Jiří Olšan, zámecký zahradní architekt a radní města, a nově zasedne i Helena Nekolová, ředitelka oblastní kanceláře Jihočeské hospodářské komory. Tato porota vybere užší pětici nominovaných, které budou pozvány na slavnostní vyhlášení. To se uskuteční v sobotu 21. března 2020 v Zámecké jízdárně při každoroční společenské akci MODA Fashion day[s] - mnoho podob krásy.

Další informace: www.moda-fd.cz, www.sitprorodinu.cz.

Kontakt

Bc. Hana Šustrová
organizátorka výzvy Žena Českokrumlovska
krajská koordinátorka Sítě pro rodinu v Jihočeském kraji
tel.: 602 178 829, email: hana.sustrova@sitprorodinu.cz

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: