aktualizováno 3. 12. 2019

Andělský průvod s mikulášskou nadílkou

aktualizováno 3. 12. 2019

Český Krumlov se ve čtvrtek 5. prosince 2019 opět promění v město andělů. Andělský průvod vyjde v 17.00 hodin z Klášterního dvora, po cestě se můžete těšit na andělské tance, mikuláškou nadílku, rozdávání betlémského světla a hromadné focení andělů s režisérem Jiřím Strachem.

Město obdrželo informaci, že se večer chystá do centra také místní skupina masek Dragon Krampus. Tato iniciativa není součástí mikulášského programu a město není jejím organizátorem. „Obrací se na nás řada rodičů, kteří se obávají, že krampusové budou nepřiměřeně děsit děti, což pochopitelně vychází z jejich podstaty," uvádí místostarosta Ivo Janoušek a dodává: „Po jednáních s organizátorem krampus show došlo k dohodě, že začátek jejich aktivity je naplánován na 19.30 hodin v Dlouhé ulici a na náměstí Svornosti krampusové nedorazí dříve než ve 20.00 hodin."

Celá aktivita potrvá max. 1 hodinu. Celkem se bude jednat o pět osob v kostýmech, které se budou držet pohromadě a doprovázet je bude organizátor v civilu. Moderátor mikulášského programu na jejich aktivitu upozorní, aby zájemci mohli zůstat a ostatní byli informováni, že na náměstí nedorazí dříve než ve 20.00 hodin.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: