aktualizováno 14. 10. 2019

Burza škol představí jihočeské střední školy

aktualizováno 14. 10. 2019

V úterý 22. října 2019 se ve sportovní hale na Chvalšinské ulici uskuteční již třetí ročník úspěšné akce Burza škol, jednodenní prezentace středních škol a odborných učilišť primárně z Jihočeského kraje.

Žáci posledních ročníků základních škol a jejich rodiče budou mít opět možnost se blíže seznámit s jednotlivými školami a vytvořit si dostatečný přehled o možnostech dalšího vzdělávání. Mohou zde získat aktuální informace týkající se podmínek studia, přijímacího řízení, profilu absolventa určitého oboru, a vedle toho se seznámit s ukázkami výuky a pracovních činností, případně poznat mimoškolní vyžití studentů a učňů.¨

V letošním roce se na akci představí přes třicet škol a pět firem. Návštěvníci se mohou těšit rovněž na bohatý doprovodný program. Vstup na akci je zdarma. Pořadateli je organizována svozová autobusová doprava pro školní výpravy z okolních obcí regionu. Více informací o programu naleznete na odkazu: www.mapvzdelavani.cz.

Tato akce je pořádána Místní akční skupinou Blanský les - Netolicko o. p. s. ve spolupráci s Jihočeskou hospodářskou komorou - oblastní kanceláří Český Krumlov pod záštitou starosty města Český Krumlov v rámci probíhajícího projektu „Místní akční plán rozvoje vzdělávání II - ORP Český Krumlov", reg. č. CZ.02.3.68/0.0/0.0/17_047/0008622.

Logo EU + MŠMT

Kontakt

Jméno
Odbor / odd.
Funkce
E-mail
Telefon
Mgr. Štěpánka Kučerová
Odbor / oddělení: oSŘR
Funkce: referent - dotační projekty a kontrola veřejných zakázek
E-mail: stepanka.kucerova@ckrumlov.cz
Telefon: 380 766 707

Po kliknutí na vybrané jméno se zobrazí kompletní informace o kontaktu.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: