aktualizováno 14. 10. 2019

Burza škol představí jihočeské střední školy

aktualizováno 14. 10. 2019

V úterý 22. října 2019 se ve sportovní hale na Chvalšinské ulici uskuteční již třetí ročník úspěšné akce Burza škol, jednodenní prezentace středních škol a odborných učilišť primárně z Jihočeského kraje.

Žáci posledních ročníků základních škol a jejich rodiče budou mít opět možnost se blíže seznámit s jednotlivými školami a vytvořit si dostatečný přehled o možnostech dalšího vzdělávání. Mohou zde získat aktuální informace týkající se podmínek studia, přijímacího řízení, profilu absolventa určitého oboru, a vedle toho se seznámit s ukázkami výuky a pracovních činností, případně poznat mimoškolní vyžití studentů a učňů.¨

V letošním roce se na akci představí přes třicet škol a pět firem. Návštěvníci se mohou těšit rovněž na bohatý doprovodný program. Vstup na akci je zdarma. Pořadateli je organizována svozová autobusová doprava pro školní výpravy z okolních obcí regionu. Více informací o programu naleznete na odkazu: www.mapvzdelavani.cz.

Tato akce je pořádána Místní akční skupinou Blanský les - Netolicko o. p. s. ve spolupráci s Jihočeskou hospodářskou komorou - oblastní kanceláří Český Krumlov pod záštitou starosty města Český Krumlov v rámci probíhajícího projektu „Místní akční plán rozvoje vzdělávání II - ORP Český Krumlov", reg. č. CZ.02.3.68/0.0/0.0/17_047/0008622.

Logo EU + MŠMT

Kontakt

Jméno
Odbor / odd.
Funkce
E-mail
Telefon
Kučerová Štěpánka, Mgr.
Odbor / oddělení: OKT
Funkce: referent rozvoje a kontroly veřejných zakázek
E-mail: stepanka.kucerova@ckrumlov.cz
Telefon: 380 766 707
Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov