aktualizováno 7. 8. 2019

Seminář ke kotlíkovým dotacím - 3. kolo

aktualizováno 7. 8. 2019

Zveme obyvatele na seminář k dotačnímu programu Jihočeského kraje „Snížení emisí z lokálního vytápění domácností (kotlíkové dotace) v Jihočeském kraji III.", který je určen pro zájemce o výměnu zdrojů tepla (kotlů) na pevná paliva s ručním přikládáním v rodinných domech.

Seminář se uskuteční ve čtvrtek 5. září 2019 od 16.00 hodin v Zasedací místnosti Městského úřadu Český Krumlov (3. patro), Kaplická 439, Český Krumlov.

Cílem semináře je seznámit účastníky s podmínkami získání finanční podpory na výměnu kotlů na pevná paliva s ručním přikládáním v rodinných domech. Informace budou prezentovány zástupci Krajského úřadu Jihočeského kraje, kteří budou kotlíkové dotace na Odboru evropských záležitostí přímo administrovat. 

Zveřejnění podmínek pro 3. kolo kotlíkových dotací

16. 8. 2019 na webu https://kotlikovedotace.kraj-jihocesky.cz/.

Zahájení příjmu žádostí pro 3. kolo kotlíkových dotací

23. 9. 2019

Základní podmínky

Informační leták

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: