aktualizováno 9. 7. 2019

Začíná stavba cyklostezky Chvalšinská - Špičák 

aktualizován 9. 7. 2019

V pondělí 8. července 2019 proběhlo předání staveniště zhotoviteli cyklostezky na trase Chvalšinská - autobusová zastávka Špičák. První etapa stavby tak začne v nejbližších dnech v Jelení zahradě podél toku Polečnice až k napojení na Chvalšinskou ulici. Přibližně od října 2019 bude stavba pokračovat podél Chvalšinské ulice až k napojení na "Starou Chvalšinskou".

Druhá etapa stavby je naplánovaná na rok 2020, kdy dojde tak k propojení Chvalšinské ulice se železniční stanicí. Více informací k projektu je k dispozici zde.

Upozorňujeme obyvatele na pohyb stavební techniky v místě, zvyšte proto pozornost při procházení kolem staveniště a dbejte na svou bezpečnost.

Začátek cyklostezky v Jelení zahradě

 

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: