aktualizováno 1. 4. 2019

Ukliďme Česko, ukliďme Krumlov

aktualizováno 1. 4. 2019

Každý rok se Český Krumlov zapojuje do dobrovolnické úklidové akce Ukliďme svět, ukliďme Česko. Zveme tak všechny, kterým záleží na prostředí, v němž žijí a jsou ochotni přiložit ruku k dílu, na společný úklid našeho města, který se uskuteční již tuto sobotu 6. dubna 2019. Uklízet budeme nevábná zákoutí města i jeho bezprostřední okolí. Míst k úklidu je mnoho, nicméně uvítáme informace obyvatel o dalších lokalitách, které si úklid zaslouží.

Z důvodu zajištění dostatečného množství úklidového materiálu žádáme všechny účastníky, aby se na akci registrovali. V registraci je také třeba uvést počet účastníků a dětí, pro které připravíme odpovídající velikost pracovních rukavic a sladkou odměnu. Přihlášky a podněty zasílejte na adresu: vlasta.horakova@mu.ckrumlov.cz (tel. 380 766 550, 602 703 908). Prosíme o uvedení telefonického kontaktu a specifikaci vašich příp. podnětů, žádostí a přání, tj. informace o výskytu černých skládek, preferujte-li úklid v určité městské části apod. Sraz účastníků je v sobotu 6. dubna 2019 v 9.00 hodin před budovou Městského divadla v Českém Krumlově!

Děkujeme všem, kteří se rozhodnou věnovat svůj čas a energii veřejnému prostoru.

Kontakt

Jméno
Odbor / odd.
Funkce
E-mail
Telefon
Ing. Vlasta Horáková
Odbor / oddělení: OZP
Funkce: vedoucí odboru
E-mail: vlasta.horakova@ckrumlov.cz
Telefon: 380 766 550

Po kliknutí na vybrané jméno se zobrazí kompletní informace o kontaktu.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: