aktualizováno 29. 1. 2019

Děkujeme za podporu psího útulku

aktualizováno 29. 1. 2019

Poslední pátek před Štědrým dnem se v útulku konaly tradiční Psí Vánoce. Vzhledem k nepříznivé předpovědi počasí organizátoři s obavami vyhlíželi vstříc prvním návštěvníkům. Příznivci útulku však nezklamali, vítr ani déšť je nezastrašil a přišli podpořit opuštěné chlupáče. Návštěvníků bylo tolik, že se organizátoři zdráhali počet odhadovat, nestíhali děkovat a vypisovat potvrzení o přijetí sponzorských darů.

Potěšující je, že má útulek sympatizanty i mezi nejmenšími. Bylo dojemné sledovat, jak pod vánoční stromeček dávaly děti laskominy pro opuštěná zvířata i peníze ze svých kasiček. V této souvislosti je třeba zmínit dlouholetou mimořádnou přízeň dětí, rodičů a učitelského sboru Základní školy T. G. Masaryka, letos od nich útulek získal neuvěřitelných 5 585 korun a spoustu krmiva. Útulku tradičně pomáhá i Komunitní centrum Rovnost, které letos darovalo více než 3 000 korun.

Celkem útulek získal pro své čtyřnožce více než 600 kg krmiva, nutno dodat, že ve velmi dobré kvalitě, což je pro zvířata opravdu důležité. Lidé přinesli chlupáčům také nejrůznější laskominy, hračky a chovatelské potřeby. Na finančních darech útulek obdržel více než 36 000 korun!

Velké poděkování patří i společnosti Kaufland Česká republika, v.o.s., která na akci věnovala občerstvení. Díky její štědrosti mohli příchozí ochutnat grilované klobásky a oblíbené párky v rohlíku, punč a děti dostávaly nejrůznější dobroty.

K příjemné atmosféře celého odpoledne přispěl i hudební doprovod českokrumlovské folkové skupiny Lakomá Barka, která doprovází Psí Vánoce každoročně.

Všem, kteří podpořili psí útulek upřímně děkujeme! Závěrem je třeba dodat, že na konci roku 2018 našla nový domov všechna útulková koťátka a jeden pejsek.

Logo Kaufland nové 2017

partner Psích Vánoc 

Fotogalerie

Kontakt

Jméno
Odbor / odd.
Funkce
E-mail
Telefon
Ing. Vlasta Horáková
Odbor / oddělení: OZP
Funkce: vedoucí odboru
E-mail: vlasta.horakova@ckrumlov.cz
Telefon: 380 766 550

Po kliknutí na vybrané jméno se zobrazí kompletní informace o kontaktu.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: