aktualizováno 28. 1. 2019

Hlasujte pro Rákosníčkovo hřiště v Českém Krumlově

aktualizováno 28. 1. 2019

Český Krumlov má šanci na zbudování Rákosníčkova hřiště od společnost Lidl, která letos postaví v České republice dalších jedenáct oblíbených dětských hřišť. O tom, která města se mohou na hřiště v hodnotě 1,5 mil. korun těšit, však rozhodne veřejnost v hlasování, které probíhá od 1. do 28. února 2019.

Rákosníčkovo hřiště mohou vyhrát všechna města či městské části, v jejichž blízkosti se nachází prodejny Lidl, a Rákosníčkovo hřiště tam ještě nestojí. Zapojit se může tedy i Český Krumlov.

Podle výsledku hlasování zákazníků společnosti Lidl a ostatní široké veřejnosti budou následně vybrány prodejny Lidl s nejvyšším počtem hlasů, a v jejich blízkosti budou postavena nová Rákosníčkova hřiště.

Základní informace

  • Hlasování probíhá v období od 1. února 2019 (od 10:00) do 28. února 2019 (do 23:59) na webových stránkách www.lidl-rakosnickova-hriste.cz a prostřednictvím aplikace na facebookové stránce společnosti Lidl Česká republika;
  • každý den lze zaslat dva hlasy, jeden přes web, jeden přes facebookovou aplikaci;
  • hlasuje se pro prodejnu Lidl, která se nachází v daném městě či městské části a která ještě Rákosníčkovo hřiště nezískala
  • města jsou zařazena do čtyř kategorií podle velikosti, v každé kategorii lze vyhrát dvě nebo tři Rákosníčkova hřiště (viz bod. 6 v Pravidlech)

Pro Český Krumlov můžete od 1. února 2019 hlasovat zde.

Dětská hřiště se symbolem pohádkového Rákosníčka nabízí dětem k aktivnímu hraní velkou prolézačku, pískoviště, šikmou horolezeckou stěnu, lanovou překážku, nechybí ani kolotoč a různé druhy houpaček. Klidovou zónu doplňuje domeček a oplocené hřiště, které poskytuje dostatek laviček a zpevněnou plochu pro kočárky. Rákosníčkovo hřiště je určeno zejména dětem předškolního věku a napomáhá plnohodnotnému trávení jejich volného času.

Video o projektu naleznete zde.

Rákosníčkovo hřiště

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov