aktualizováno 25. 1. 2019

Tříkrálová sbírka vybrala na Českokrumlovsku 84 238 korun

aktualizováno 25. 1. 2019

Třicet dětí se vystřídalo v roli koledníků, kteří se stavovali v domácnostech v Českém Krumlově, Kájově, Věžovaté Pláni a Zubčicích v rámci Tříkrálové sbírky. Ve dvanácti kasičkách farní českokrumlovské charity se nakonec ukrývalo 84 238 korun, což je o 22 tisíc korun více než loni.

Většina peněz doputuje do Domu sv. Františka ve Veselí nad Lužnicí, který celoročně poskytuje osobám se sníženou soběstačností podporu a pomoc s chodem domácnosti, s péčí o svou osobu, se zajištěním stravy a s udržením sociálních kontaktů, a tím podporuje jejich soběstačnost a umožnit jim prožít plnohodnotný, aktivní a důstojný život.

Za štědré příspěvky mnohokrát děkujeme a poděkování také patří koledníkům za jejich obětavou práci.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: